18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Nie żyje 19-letni aktor. Straszliwa przyczyna śmierci

18.01.2021  17:45
Archie Lyndhurst nie żyje
Archie Lyndhurst nie żyje Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Archie Lyndhurst był obiecującym aktorem młodego pokolenia. Niestety, zmarł nagle w wieku zaledwie 19 lat, a przyczyna jego śmierci była tajemnicą. Teraz prawda wyszła na jaw i jest skrajnie przerażająca.

Archie Lyndhurst zmarł we wrześniu 2020 roku, o czym ze złamanym sercem donosiliśmy. Wtedy niejasne były przyczyny śmierci młodego, obiecującego gwiazdora. Teraz wiadomo, co spowodowało jego zgon. Prawda jest przykra i przerażająca jednocześnie.

Jego talent zgasł zdecydowanie przedwcześnie. W swoich pierwszych produkcjach Archie Lyndhurst grywał jeszcze jako mały chłopiec. Jego tatą jest gwiazdor telewizji Nicholas Lyndhurst, który prawdopodobnie zachęcił go do rozwoju kariery i umiejętności. To jemu przypadło w udziale poinformowanie fanów chłopaka o jego śmierci. W ostatnich latach Archie był znany z roli w serialu młodzieżowym pt. "So Awkward", emitowanym przez telewizję CBBC.

Archie Lyndhurst nie żyje

Teraz mama Archiego Lyndhursta, Lucy postanowiła zdradzić, w jaki sposób i na co odszedł jej ukochany syn. Jak się okazuje - chłopak ciężko chorował, chociaż nie miał objawów i nie został w porę zdiagnozowany. Bezpośrednią przyczyną jego wczesnej śmieci była białaczka limfoblastyczna. Na tą śmiertelną chorobę umiera rocznie ok. 800 osób. 

Lekarz zapewnił nas, że nikt nie mógł nic zrobić, ponieważ Archie nie wykazywał oznak choroby. Miał liczne krwawienia w mózgu. Doktor dołożył wszelkich starań, aby zapewnić nas, że nie odczuwał żadnego bólu, ponieważ zdarzyło się to podczas snu. Jest to bardzo rzadka choroba i rocznie umiera z tego powodu tylko 800 osób (...) Życie jest kruche, cenne, a czasem niesamowicie okrutne

- czytamy we wpisie matki zmarłego aktora.

Trudno nam sobie wyobrazić, co przechodzi rodzina zmarłego chłopaka. Jego talent i predyspozycje zgasły zdecydowanie za wcześnie. Pozostaje mieć nadzieję, że czas jakimś cudem, chociaż w małym stopniu ukoi ich ból. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze