18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnicza śmierć

Nie żyje 23-letnia gwiazda telewizji. Znaleziono ją martwą w domu

11.01.2020  14:32
Nie żyje 23-letnia gwiazda telewizji. Znaleziono ją martwą w domu
Nie żyje 23-letnia gwiazda telewizji. Znaleziono ją martwą w domu Fot: Instagram/@lexoquence

Nie żyje 23-letnia Alexis Eddy, która była piękną gwiazdą MTV. Jej ciało znaleziono w domu wschodzącej gwiazdy. Okoliczności śmierci są bardzo niejasne. 

Nie żyje Alexis Eddy. Piękną gwiazdę MTV znaleziono martwą w jej własnym domu. Za przyczynę śmierci uznano zatrzymanie akcji serca i chociaż nie stwierdzono prawdopodobieństwa udziału osób trzecich w jej zgonie, to sprawa jest mocno podejrzana.

23-letnia kobieta nie powinna umrzeć nagle, z niczego, z powodu zatrzymania akcji serca. Zlecono więc badania toksykologiczne krwi Alexis. 

Nie żyje młoda gwiazda MTV

Eddy była uczestniczką randkowego reality show "Are you the one?" stacji MTV, w którym otwarcie przyznawała się do problemu z uzależnieniem. Od kilku miesięcy jednak chwaliła się na Instagramie, że nie pije i nie zażywa narkotyków.

Wschodząca gwiazda MTV zdecydowanie nie miała łatwego życia. Osoba, z którą rozmawiał reporter serwisu TMZ (który jako pierwszy podał informację o śmierci młodej kobiety) relacjonowała, że jeszcze dzień wcześniej Alexis Eddy była u swojej matki i "wszystko było w porządku".

Profile w mediach społecznościowych, które należały do Alexis Eddy, zalewa aktualnie fala smutku i rozpaczy jej fanów.

Przeczytaj więcej
Komentarze