18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Nie żyje 27-letni aktor. Fani są totalnie zrozpaczeni

10.01.2020  19:41
Nie żyje 27-letni aktor. Fani są totalnie zrozpaczeni
Nie żyje 27-letni aktor. Fani są totalnie zrozpaczeni Fot: Instagram

Nie żyje 27-letni Henry Hains. Młody gwiazdor długo zmagał się z chorobą psychiczną. Dziś żegnają go zrozpaczeni fani i pogrążona w żałobie rodzina.

Światem wstrząsnęła wiadomość o śmierci 27-letniego Henry'ego Hainsa. Aktor znany z roli w serialu "American Horror Story" zmarł w wieku zaledwie 27 lat. Fanów o tym tragicznym wydarzeniu poinformowała we wzruszającym poście jego matka.

Nie żyje 27-letni aktor

Pochodzący z Australii aktor, model i muzyk zmarł we wtorek w Los Angeles. Od lat zmagał się z uzależnieniem i chorobą psychiczną, co również opisała jego mama, jednocześnie żegnając syna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

7 stycznia zmarł mój piękny syn. Miał 27 lat i świat u swoich stóp. Niestety zmagał się z chorobami psychicznymi i uzależnieniami. Będę za tobą tęsknić Harry każdego dnia mojego życia

- napisała kobieta.

Pogrzeb młodego, obiecującego aktora odbędzie się 12 stycznia. Jego ciało zostanie złożone na Cmentarzu Hollywood Forever, a wcześniej będzie mogła pożegnać go rodzina, przyjaciele i fani. Współczujemy tej ogromnej straty. 

Przeczytaj więcej
Komentarze