18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje 28-letni gwiazdor muzyki. Fani w rozpaczy

17.06.2020  14:57
Nie żyje 28-letni gwiazdor muzyki. Fani w rozpaczy
Nie żyje 28-letni gwiazdor muzyki. Fani w rozpaczy Fot: Gita Kulinitch Studio/Shutterstock

Nie żyje 28-letni gwiazdor K-popu. Zmarły był członkiem zespołu TST. Fanki na całym świecie nie mogą się po tej tragedii otrząsnąć. 

Nie żyje 28-letni Kim Jeong-hwan, członek K-popowiego zespołu TST. Nosił pseudonim artystyczny Yohan i swoim odejściem pogrążył fanki w niezmierzonej rozpaczy. We wtorek informację o śmierci muzyka podały koreańskie media.

Nie żyje 28-letni muzyk

Przyczyna śmierci gwiazdora zespołu TST nie została ujawniona. Natomiast wytwórnia TST, KJ Music Entertainment, wydała oświadczenie, w którym potwierdziła doniesienia serwisów informacyjnych.

Z przykrością przekazujemy najbardziej bolesną wiadomość. 16 czerwca członek TST, Yohan, opuścił ten świat. Rodzina zmarłego Yohana jest obecnie w głębokiej żałobie. Publikacje, w których spekuluje się o przyczynach śmierci Yohana są wyrazem braku szacunku

- brzmi oświadczenie.

Nie wiadomo, co zabrało życie tak młodego człowieka. Yohan stał się sławny w 2015 roku jako członek popularnej grupy NOM. Do TST dołączył trzy lata temu. Na zawsze pozostanie w sercach swoich fanów.

Przeczytaj więcej
Komentarze