18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna historia

Nie żyje 28-letni wokalista. Zmarł przez błąd lekarzy?

07.06.2021  17:04
Michele Merlo nie żyje
Michele Merlo nie żyje Fot: Shutterstock

Nie żyje 28-letni Michele Merlo. Młody włoski wokalista i autor tekstów piosenek zmarł nagle w szpitalu w Bolonii. Do tragedii doszło w niedzielę, późnym wieczorem. Fani trwożą się, że to mogło się stać przez błąd lekarzy.

28-letni Michele Merlo był gwiazdorem, który popularność zdobył we włoskich edycjach programów: „X Factor” i „Amici”. Niestety, u młodzieńca doszło do krwotoku mózgowego, wywołanego ostrym atakiem białaczki i mężczyzna zmarł w niedzielę wieczorem, w szpitalu w Bolonii.

Jak informują włoskie media, kilka dni temu 28-letni wokalista trafił na oddział intensywnej terapii z objawami ostrej białaczki. Jego nagłe pogorszenie stanu zdrowia było szokiem dla rodziny i fanów - przez większość życia nie miał poważnych problemów zdrowotnych.

Nie żyje 28-letni wokalista

Po tym, jak trafił do szpitala, wiadomo, że w nocy z czwartku na piątek przeprowadzono operację z powodu wystąpienia krwotoku mózgowego. W ciągu kolejnych godzin stan zdrowia Michele'a Merlo bardzo się pogorszył i lekarze nie byli w stanie uratować młodego piosenkarza.

Jak się okazuje, od wielu dni Michele Merlo czuł się źle. Mówił rodzinie o silnych bólach gardła i głowy, wspomniał nawet o tym na swoim Instagramie. W środę miał trafić po raz pierwszy na izbę przyjęć do szpitala, szukając pomocy, ale lekarze podobno zlekceważyli symptomy i odesłali 28-latka do domu - z myślą, że jego objawy wynikają jedynie z łagodnej infekcji wirusowej. Wokalista dostał antybiotyki i nie wykonano mu podstawowych badań diagnostycznych.

Jednocześnie już po tragedii, jaką jest śmierć Merlo, najbliżsi artysty zmuszeni byli także do zdementowania plotek, krążących po sieci, jakoby Michele Merlo zmarł z powodu komplikacji po szczepieniu na COVID-19. Wokalista nie zdążył się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Współczujemy im tego, przez co teraz muszą przechodzić.