18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani są zrozpaczeni

Nie żyje 30-letni piosenkarz. Tragiczna śmierć

20.07.2020  10:06
Nie żyje 30-letni piosenkarz. Tragiczna śmierć
Nie żyje 30-letni piosenkarz. Tragiczna śmierć Fot: New Africa/Shutterstock

Nie żyje Haruma Miura, 30-letni gwiazdor kina i muzyki. Mężczyzna popełnił samobójstwo w swoim domu w Tokio. Zostawił pożegnalny list.

Haruma Miura w chwili śmierci miał jedynie 30 lat. Znany był przede wszystkim z komedii romantycznej "Last Cinderella". Informację o jego śmierci przekazała agencja prasowa Kyodo News. 

Formalnie nie potwierdzono jeszcze przyczyny zgonu gwiazdora, ale śledczy nieoficjalnie mówią właśnie o samobójstwie. Przy ciele Haruma Miury znaleziono list pożegnalny.

Haruma Miura zmarł w wieku 30 lat

Treść ostatniej wiadomości 30-latka pozostaje tajemnicą. Agencja Amuse Inc. reprezentująca aktora w życiu zawodowym, wydała po jego śmierci oficjalne oświadczenie.

Przepraszamy fanów i ludzi zainteresowanych, jednak szczegółowo badamy sprawę i przekażemy wam informację w stosownym czasie

- napisano.

Haruma Miura urodził się w Japonii i przygodę z aktorstwem rozpoczął już we wczesnym dzieciństwie. 

Haruma Miura zajmował się nie tylko aktorstwem, ale również J-popem. Razem ze znajomymi założył zespół Brash Brats. Jego śmierć jest niewątpliwie wielką tragedią dla jego najbliższych i fanów na całym świecie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej