18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek i żal

Nie żyje 35-letni aktor. Miał przed sobą całe życie

Malwina Kossela
18.02.2020  16:32
Nie żyje 35-letni aktor. Miał przed sobą całe życie
Nie żyje 35-letni aktor. Miał przed sobą całe życie Fot: Shutterstock

Nie żyje 35-letni Jason Davis z serialu "Roseanne". O śmierci artysty, fanów poinformowała jego matka. 

Jason Davis znany m.in. z serialu "Roseanne" zmarł w niedzielę w Los Angeles. Jego matka, Nancy Davis, wydała bardzo przykre oświadczenie na łamach portalu "Variety". 

Z ciężkim sercem przekazuję najsmutniejszą informację mojego życia, że mój syn Jason Davis odszedł dziś rano w Los Angeles. Jason miał prawdziwie złote serce i radość życia. Był troskliwą duszą dla wszystkich, którzy go znali. Kochał ponad wszystko swoich przyjaciół i rodzinę. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności

- czytamy.

Zmarł Jason Davis

Nieznane są przyczyny śmierci 35-latka. Wiadomo, że miał przed sobą jeszcze całe życie i jego nagłe odejście jest ogromnym ciosem dla wszystkich fanów i jego najbliższych.

Portal TMZ podaje, że Davis od lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Jeszcze w 2010 roku opowiadał o swoim problemie w programie "Gwiazdy na odwyku". Do tego wiele w życiu zdziałał, nie tylko artystycznie. Był m.in. współzałożycielem Cure Addiction Now, organizacji wspierającej walkę z nałogami. 

Pokój jego duszy.

Przeczytaj więcej
Komentarze