18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niespodziewana strata

Nie żyje znany raper. Był bardzo młody, zmarł we śnie

03.02.2021  11:57
Nie żyje Double K.
Nie żyje Double K. Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Double K. był zaledwie 43-letnim raperem i z pewnością nie spodziewał się, że jego dni tak szybko dobiegną końca. Muzyk zmarł niespodziewanie, we śnie. Członek People Under the Stairs zostawił po sobie zrozpaczonych fanów.

Double K. był najbardziej znanym członkiem People Under the Stairs. Zespół słynął z takich przebojów jak "Acid Raindrops", "San Francisco Knights" i "Montego Slay". Śmierć rapera zaskoczyła jego bliskich i fanów - mężczyzna był jeszcze bardzo młody. Miał zaledwie 43 lata. 

Nie żyje Double K.

Do zgonu Double K. doszło 30 stycznia 2021 roku. Do tej pory nie ujawniono konkretnej przyczyny śmierci muzyka, ale wiadomo, że zmarł on w swoim domu w Los Angeles. Jak informuje portal Pitchfork - mężczyzna odszedł we śnie.

Fani i najbliżsi rapera wciąż pozostają pogrążeni w głębokim szoku po tym, co się wydarzyło. Artysta ma za sobą wielką, hip-hopową karierę. Wraz z Thes One (Christopher Cesar Portugal) nagrał kilkanaście albumów i zdobył uznanie w świecie amerykańskiego hip-hopu. W 2019 roku wydali ostatni album „Sincerely, the P”.

Składamy wyrazy szczerego współczucia na ręce rodziny i przyjaciół zmarłego rapera. Długo jeszcze świat muzyki hip-hopowej nie otrząśnie się po tej stracie. Mamy nadzieję, że twórczość, która po Double K. pozostała na długo ochroni pamięć po nim.

Czytaj także
Przeczytaj więcej