18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Nie żyje słynny sportowiec. Miał jedynie 42 lata

03.05.2021  17:37
Eric McClure nie żyje
Eric McClure nie żyje Fot: hafizi/Shutterstock

Nie żyje Eric McClure - amerykański kierowca, który miał za sobą blisko 300 występów w serii NASCAR. Zmarł nagle, w wieku zaledwie 42 lat. Jego fani są w szoku.

Eric McClure słynny, amerykański kierowca miał za sobą wiele sportowych sukcesów. Niestety, jego życie zgasło przedwcześnie, co sprowadziło na fanów talentu sportowca wielki smutek. W chwili śmierci mężczyzna miał zaledwie 42 lata.

Nie żyje Eric McClure

Eric McClure po raz ostatni ścigał się w 2016 roku. Jego ojciec był właścicielem zespołu Morgan-McClure Motorsports. To rodzina Erica poinformowała świat o jego śmierci. Zrobili to, publikując krótkie oświadczenie.

Rodzina Erica Wayne'a McClure'a, byłego kierowcy NASCAR, z wielkim smutkiem ogłasza jego śmierć w niedzielę, 2 maja 2021 roku. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za modlitwę i wsparcie w tym trudnym okresie

– możemy w nim przeczytać.

Nie wiadomo dokładnie, co było przyczyną śmierci kierowcy. W 2013 roku ujawnił natomiast, że cierpi na niewydolność nerek, co mogło być powiązane z jego nagłym zgonem. Prywatnie cieniem kładł się na jego karierze nieudany związek.

W ubiegłym roku Eric McClure zdecydował się bowiem na separację ze swoją żoną, która w październiku wytoczyła mu proces, oskarżając męża o stosowanie przemocy domowej.