18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kolejna żałoba

Wielka tragedia znanego muzyka. NIE ŻYJE JEGO DRUGI SYN

10.05.2022  11:58
Nie żyje drugi syn Nicka Cave'a Jethro
Nie żyje drugi syn Nicka Cave'a Jethro Fot: Shutterstock

Dramat znanego muzyka. Nick Cave na początku maja stracił syna. To już druga podobna tragedia w życiu wokalisty.

Przed siedmioma laty świat obiegła wstrząsająca informacja. 15-letni syn Nicka Cave'a Arthur zginął tragicznie spadając z klifu w Brighton w Wielkiej Brytanii. Sekcja zwłok wykazała w organizmie chłopca obecność LSD.

Teraz Nick Cave ponownie przeżywa żałobę z powodu utraty syna. W tajemniczych okolicznościach zmarł 31-letni Jethro.

Z ogromnym smutkiem potwierdzam, że mój syn, Jethro nie żyje. Będziemy wdzięczni za uszanowanie prywatności naszej rodziny w tym czasie

- napisał Nick Cave w oficjalnym oświadczeniu.

Jethro Ceve/Jethro Lazenby nie żyje

Jethro był synem Nicka Cave'a ze związku z modelką Beau Lazenby. Przyszedł na świat w 1991 roku i dopiero w wieku 7 lat dowiedział się, kto jest jego ojcem. Początkowo ich kontakty nie malowały się zbyt dobrze, w późniejszych latach ojciec i syn mieli się jednak do siebie zbliżyć. Jethro wyrósł na przystojnego młodzieńca i podjął pracę modela. Pracował w Australii i Wielkiej Brytanii, używając nazwiska ojca. Niestety miał też poważne problemy z agresją i prawem.

W 2018 roku postawiono mu zarzuty za pobicie dziewczyny. 4 lata później, na początku kwietnia 2022 trafił do aresztu za pobicie swojej matki i nadużywanie narkotyków. Kobietę miał zaatakować w jej domu, uciekła i szukała schronienia w sąsiedztwie. Mężczyzna w zeszły weekend wszedł na wolność po wpłaceniu kaucji. Niedługo później zmarł.

Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest jak na razie znana. Informacji o niej nie podaje Nick Cave. Prawnik Jethro Ceve'a twierdzi, że 31-latek miał zdiagnozowaną schizofrenię, nie wiadomo jednak, czy śmierć miała jakikolwiek związek z chorobą.

Czytaj także