18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki żal

Nie żyje gwiazda uwielbianego serialu. Co za rozpacz

22.01.2021  13:56
Mira Furlan nie żyje
Mira Furlan nie żyje Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Mira Furlan nie żyje. Ta wiadomość wstrząsnęła fanami aktorki z całego świata. W chwili swojej śmierci miała 65 lat, mogła jeszcze tak wiele dobrego zrobić... Ta myśl z pewnością nie daje spokoju jej bliskim i przyjaciołom.

Mira Furlan nie żyje i ta informacja wstrząsnęła dziś wszystkimi fanami aktorki znanej z takich hitów jak "Zagubieni" i "Babilon 5". Pierwszy wymieniony serial swego czasu oglądali chyba wszyscy. Aktorka w chwili śmierci miała 65 lat.

Mira urodziła się w Zagrzebiu na terenie byłej Jugosławii w roku 1955. W 1991 roku wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, co otworzyło jej drogę do wielkiej kariery aktorskiej. Największym przełomem było, kiedy w 2004 roku pojawiła się na planie hitowego serialu „Lost. Zagubieni” jako Danielle Rousseau.  

Nie żyje Mira Furlan

Informację o jej śmierci podał do publicznej wiadomości twórca serialu „Babilon 5” – J. Michael Straczynski. Ekipa serialu wiedziała o pogarszającym się stanie zdrowia artystki. Wszyscy jednak mieli nadzieję na poprawę sytuacji.

Mira była dobrą i miłą kobietą, wyśmienitą aktorką, a także prawdziwą przyjaciółką dla wszystkich członków obsady serialu. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani tą informacją

– napisał Straczynski w specjalnym komunikacie.

Współczujemy bliskim aktorki tej strasznej straty. W pamięci swoich fanów zdecydowanie pozostanie ona na długo, a powrót do seriali, w których grała - pomoże im uporać się ze stratą. Jej dziedzictwo pozostanie z nami na długie lata.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze