18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Nie żyje Miss USA. Runęła z 29. piętra!

31.01.2022  15:59
Miss Universe wyskoczyła z 29. piętra?
Miss Universe wyskoczyła z 29. piętra? Fot: New Africa/Shutterstock

30-letnia Cheslie Kryst runęła z 29. piętra i w takich okolicznościach skończyła życie. Amerykańska Miss Universe najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Fani jej urody i działalności nie mogą się z tym pogodzić.

Miss Universe zginęła w tragicznych okolicznościach. Najprawdopodobniej 30-letnia Cheslie Kryst popełniła samobójstwo, skacząc z 29. piętra. Kobieta zginęła na miejscu, tuż po swoim upadku.

Ameryka pozostaje głęboko wstrząśnięta. Kobieta tuż przed swoją śmiercią zamieściła w mediach społecznościowych bardzo niepokojący wpis. "Niech ten dzień przyniesie ci odpoczynek i spokój" - napisała wtedy na swoim koncie na Instagramie Cheslie Kryst.

Miss Universe wyskoczyła z 29. piętra?

Po kilku godzinach od publikacji tego krótkiego tekstu sławna modelka, zwyciężczyni amerykańskiego etapu konkursu Miss Universe, już nie żyła. Kobieta spadła na ośnieżony chodnik z dwudziestego dziewiątego piętra wieżowca Orion na nowojorskim Manhattanie, gdzie miała mieszkanie na dwudziestym dziewiątym piętrze. 

Na miejscu zdarzenia policja nie stwierdziła udziału osób trzecich w śmierci Miss Stanów Zjednoczonych. Tym samym uznano, że najbardziej prawdopodobną przyczyną jej zgonu było właśnie samobójstwo. 

Na taki przebieg zdarzeń wskazuje także notatka, która została znaleziona w apartamencie Miss Universe USA. Kobieta napisała, że zostawia wszystko w spadku swojej matce, zresztą także laureatce konkursów piękności. 

Jesteśmy wstrząśnięci informacjami o stracie Miss USA 2019 Cheslie Kryst. Była jedną z najbystrzejszych, najcieplejszych i najmilszych osób, jakie kiedykolwiek mieliśmy zaszczyt znać. Cała nasza społeczność opłakuje jej stratę, a nasze myśli i modlitwy są teraz z jej rodziną

- napisali przedstawiciele Miss Universe na swoim koncie na Twitterze.

Na pytanie o to, co doprowadziło do takiej tragedii, trudno będzie znaleźć odpowiedź. Pozostaje nam współczuć pogrążonej w żalu rodzinie zmarłej Miss Universe, która jeszcze tyle mogła zrobić.

Czytaj także