18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki smutek

Nie żyje uwielbiana gwiazda kina. Fani są załamani

14.09.2021  14:56
Nie żyje Sondra James
Nie żyje Sondra James Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Sondra James, znana z wielu filmowych hitów, odeszła na zawsze. Aktorka zmarła w wieku 82 lat, pozostawiając swoich fanów i rodzinę w wielkiej rozpaczy.

Sondra James była amerykańską aktorką telewizyjną i filmową, znaną z takich produkcji jak "Joker", czy "Sick Of It". W chwili swojego odejścia miała 82 lata, ale ten piękny wiek nie stanowi pocieszenia dla pogrążonej w rozpaczy rodziny gwiazdy.

Nie żyje Sondra James

Sondra James zmarła 12 września 2021 w Nowym Jorku. W swojej karierze zawodowej była aktorką charakterystyczną. W ciągu całej swojej pracy występowała w kinie, telewizji i teatrze u boku takich gwiazd jak Ben Affleck, Robert De Niro, Christopher Lloyd, Mike Birbiglia, czy Joaquin Phoenix. 

Przyczyną zgonu artystki był rak płuc, a o jej śmierci fanów poinformował portal Deadline. Smutna wiadomość została potwierdzona przez menadżerkę aktorki, Carolyn Anthony z Anthony & Associates Ltd.

Debiut Sondry James już był wyjątkowo godny uwagi. Udało jej się bowiem zagrać u Woody'ego Allena w filmie "Jej wysokość Afrodyta" z 1995 roku. W jej filmografii znalazły się takie tytuły, jak "Alfie", "Zdobyć Woodstock", "Wall Street: Pieniądz nie śpi", "Dyktator", "Roboty", "Don't Think Twice", "Spider-Man: Homecoming", "Pod górkę" czy nagrodzony Oscarami "Joker".

Ostatnią rolą filmową aktorki był udział w reżyserowanym przez George'a Clooneya dramacie "The Tender Bar" z Benem Affleckiem i Christopherem Lloydem w rolach głównych. Jej talentu będzie nam brakować jeszcze przez długie lata.

Czytaj także
Przeczytaj więcej