18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Znany aktor nie żyje. 39-latek zginął na oczach synka

20.05.2020  20:57
Nie żyje aktor i wrestler. Zginął na oczach syna
Nie żyje aktor i wrestler. Zginął na oczach syna Fot: Shutterstock

Koszmar na plaży Venice Beach w Kaliforni. Były wrestler i aktor Shad Gaspard zginął na oczach swojego 10-letniego syna.

Dramat rodziny i fanów wrestlera i aktora. Shad Gaspard zaginął 19 maja, w czasie zabawy z synem. Razem z 10-letnim chłopcem pływali w oceanie, gdy porwał ich prąd wsteczny. Ratownicy od razu ruszyli na pomoc poszkodowanym. W pierwszej kolejności ratowali dziecko. Niestety, 39-latek zniknął im z oczu.

Od wypadku Gasparda szukali nurkowie, użyto także helikopterów. Niestety, skończyło się tragicznie. 20 maja jasnym stało się, że mężczyzna nie żyje. Na jego ciało w środę trafił przypadkowy spacerowicz. Ocean wyrzucił je na ląd zaledwie 50 metrów od miejsca, w którym gwiazdor zaginął.

Zwłoki 39-latka zidentyfikowali bliscy, a jego żona - modelka i trenerka Siliana Gaspard - podziękowała publicznie ratownikom za wysiłek włożony w akcję poszukiwawczą.

Shad Gaspard - kariera

Shad Gaspard miał 39 lat. Popularny stał się dzięki wrestlingowi. W 2010 roku skończył karierę sportową w WWE i zajął się aktorstwem. Zagrał między innymi w znanym filmie "Czarna Pantera".

Gwiazdora pożegnał między innymi inny znany aktor, kolega Dwayne Johnson.

Przeczytaj więcej
Komentarze