18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani zrozpaczeni

Znany raper nie żyje. Został brutalnie zamordowany

18.11.2021  08:10
Amerykański raper nie żyje
Amerykański raper nie żyje Fot: rafa jodar/Shutterstock

Popularny wśród wielbicieli hip-hopu amerykański raper Young Dolph został zastrzelony. Kule dosięgnęły muzyka w cukierni w Memphis (USA). Odszedł w wieku 36 lat.

Czarnoskóry raper Young Dolph został zastrzelony podczas zakupów w sklepie cukierniczym w stanie Tennessee. Jak przekazał właściciel cukierni, 36-latek kupował wypieki, gdy pod budynkiem pojawiło się auto, z którego padło kilka strzałów.

Muzyk był stałym klientem cukierni. Tydzień temu na instagramowym profilu sklepu pojawiło się wideo, na którym Young Dolph promował sprzedawane tam wyroby. Na wieść o morderstwie artysty przed budynkiem zgromadził się tłum fanów.

To tragiczne zabójstwo po raz kolejny przypomina o bólu, jaki wywołują przestępcze akty przemocy – oświadczył burmistrz miasta.

Jak poinformował kuzyn zmarłego muzyka, 36-latek od kilku dni przebywał w Memphis, by odwiedzić walczącą z nowotworem ciotkę.

Young Dolph - kariera

Young Dolph pochodził z Chicago, lecz większą część swojego życia przebywał w Memphis. Fani cenili go za niezależność i autentyczność.

Muzyk zadebiutował 12 lat temu utworem "Paper Route Campaign". Od tamtego momentu nagrał pięć solowych albumów w tym popularny "Rich Slave". Jednak to kawałek "King of Memphis" sprawił, że amerykańscy fani hip-hopu pokochali rapera.

Czytaj także
Przeczytaj więcej