18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łzy same płyną

Nie żyje gwiazda kultowej komedii. Ogromny smutek

08.01.2021  09:07
Marion Ramsey nie żyje
Marion Ramsey nie żyje Fot: Shutterstock

Marion Ramsey, gwiazda kultowej komedii pt. "Akademia Policyjna" odeszła w wieku 73 lat. Fani na całym świecie są niesamowicie zasmuceni tą wiadomością.

Marion Ramsey była aktorką, która zasłynęła przede wszystkim dzięki roli oficer Laverne Hooks w komedii "Akademia Policyjna". W chwili śmierci miała 73 lata, ale podeszły wiek artystki, którego zdołała dożyć - nie jest pocieszeniem dla wielu jej zrozpaczonych fanów.

Wszyscy, którzy kochali kultową "Akademię Policyjną" są dziś pogrążeni w jak najbardziej uzasadnionym smutku. Śmierć Marion Ramsey potwierdził jej agent z Roger Paul Incorporated. W tym momencie nieznana jest przyczyna śmierci artystki. Wiadomo jedynie, że aktorka od wielu lat zmagała się z chorobą.

Nie żyje Marion Ramsey

Marion Ramsey urodziła się 10 maja 1947 w Filadelfii w stanie Pensylwania, a karierę aktorską zaczęła od teatru. Grała w wielu przedstawieniach broadwayowskich i off-broadwayowskich, między innymi w oryginalnej obsadzie musicalu "Hello, Dolly!". Była wokalistką i kompozytorką.

Jej talent aktorski i komediowy sprawiał, że fani kochali artystkę całym sercem. Zwłaszcza po występie w "Akademii Policyjnej" o Ramsey zrobiło się głośno. Rolą pobłażliwej oficer Hooks trwale wpisała się w pamięć kinomanów.

Marion Ramsey była wszechstronnie uzdolniona i występowała też w serii horrorów komediowych "Lawantula". Jej ostatnią rolą filmową był udział w komediodramacie "When I Sing" z 2018 roku. Miała na koncie również grę w telewizyjnych formatach.

Współczujemy tej straty przede wszystkim jej bliskim.

Przeczytaj więcej
Komentarze