18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki smutek

Nie żyje gwiazda muzyki. Rozpacz wśród fanów

30.05.2020  13:19
Nie żyje gwiazda muzyki. Rozpacz wśród fanów
Nie żyje gwiazda muzyki. Rozpacz wśród fanów Fot: Gita Kulinitch Studio/Shutterstock

Nie żyje Bob Kulick, producent i gitarzysta. Współpracował z takimi zespołami jak: KISS, Lou Reedem czy Meat Loafem. Wśród fanów zapanowała rozpacz.   

Bob Kulick zmarł w wieku 70 lat. Tę tragiczną informację za pośrednictwem Facebooka przekazał jego brat Bruce. Zmarły muzyk urodził się w 1950 roku w Nowym Jorku. Zagrał na dwóch albumach grupy KISS: "Alive II" oraz "Killers" z 1982 roku. 

Nie żyje Bob Kulick

Do rodziny Boba Kulicka spływają wyrazy współczucia od fanów z całego świata. Jego brat napisał w mediach społecznościowych wyjątkowo wzruszającą wiadomość już po śmierci bliskiego sobie człowieka.

Jestem zrozpaczony, że muszę podzielić się z wami informacją o śmierci mojego brata Boba Kulicka. Jego miłość do muzyki oraz talent muzyczny i producencki powinny być zawsze doceniane. Wiem, że teraz jest już spokojny z naszymi rodzicami. Gra na gitarze tak głośno, jak to tylko możliwe. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym dla nas czasie

- napisał Bruce.

Bob Kulick próbował również rozkręcić karierę swojego własnego zespołu Balance. Niestety, grupa nie odniosła większych sukcesów i nie jest powszechnie znana. Mimo wszystko świat muzyki stracił właśnie jednego ze swoich wybitnych synów.

Przeczytaj więcej
Komentarze