18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek

Nie żyje gwiazdor "Googlebox". Fani są wstrząśnięci

29.06.2021  15:47
Nie żyje gwiazdor "Googlebox"
Nie żyje gwiazdor "Googlebox" Fot: Shutterstock

Nie żyje Pete McGarry gwiazdor brytyjskiej edycji programu "Googlebox". Mężczyzna odszedł w wieku 71 lat i pozostawił po sobie zrozpaczoną, bardzo liczną rodzinę.

Pete McGarry był człowiekiem wyjątkowym. Razem ze swoją żoną Lindą stworzył dom dla ponad setki dzieci. Jego życiowe osiągnięcia sprawiły, że był jednym z najbardziej znanych gwiazdorów brytyjskiej edycji programu "Googlebox", który robi furorę również w Polsce.

O śmierci Pete'a McGarry'ego poinformował rzecznik brytyjskiego programu "Gogglebox", wiadomo, że mężczyzna zmarł w ubiegły weekend. Przyczyną śmierci 71-latka była choroba, na którą zapadł krótko przed śmiercią. Lekarzom nie udało się go ocalić.

Nie żyje gwiazdor "Googlebox"

Nie jest jasne, jakie konkretnie schorzenie przyczyniło się do tak tragicznego końca uczestnika programu "Googlebox". Fanów zapewniono jedynie, że 71-latek nie zmarł w wyniku powikłań po Covid-19. 

Jesteśmy głęboko zasmuceni, (...) gwiazdor "Gogglebox", Pete McGarry, zmarł w ten weekend w wieku 71 lat, w obecności rodziny, po krótkiej chorobie. Cała rodzina "Gogglebox", obsada i ekipa będzie za nim bardzo tęsknić. Nasze myśli są z Lindą, ich dziećmi i wnukami

– możemy przeczytać w oświadczeniu na Twitterze.

Warto wiedzieć, że Pete McGarry i Linda od 2000 roku podjęli się opieki nad ponad setką dzieci. Para dołączyła do ekipy programu "Gogglebox" stacji Channel 4 w 2013 roku. Razem z małżonkami występował ich syn – George Gilbey.

Bardzo współczujemy najbliższym mężczyzny tej wielkiej straty. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej