18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje gwiazdor światowej sławy. Przegrał walkę z rakiem

29.08.2020  11:01
Nie żyje gwiazdor światowej sławy. Przegrał walkę z rakiem
Nie żyje gwiazdor światowej sławy. Przegrał walkę z rakiem Fot: New Africa/Shutterstock

Black Panther był niekwestionowanym hitem Marvela. Grający główną rolę Chadwick Boseman, który zdobył dzięki temu ogromną popularność, odszedł w wieku 43 lat. Życie aktorka zabrał rak okrężnicy.

Black Panther to jeden z hitowych filmów Marvela. Superbohaterowie od wielu lat przyciągają do kin wiernych fanów. Dziś wszyscy oni pogrążyli się w rozpaczy. Odszedł bowiem Chadwick Boseman.

Chadwick Boseman zagrał Black Panthera brawurowo. W planach były kolejne produkcje z udziałem aktora, niestety, los zgotował nam wszystkim straszliwą niespodziankę.

Chadwick Boseman nie żyje

Chadwick Boseman od lat walczył z rakiem okrężnicy i teraz tę walkę przegrał. 28 sierpnia 2020 roku odszedł, o czym w specjalnym oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych poinformowała fanów jego rodzina.

Aktor zmarł we własnym domu w Los Angeles, w otoczeniu najbliższych mu osób. 

Prawdziwy wojownik. Chadwick przeszedł przez wszystko, by dać wam filmy, które na szczęście pokochaliście. Od "Marshalla", przez "Da 5 Bloods", aż do "Ma Rainey's Black Bottom" - wszystkie te filmy były nagrane między operacjami i chemioterapią. Jednak największym honorem w jego karierze było przeniesienie do życia Króla T'Challi w "Black Pantherze"

- możemy przeczytać w oświadczeniu.

Współczujemy wszystkim, którzy go kochali, tej potwornej straty.

Przeczytaj więcej
Komentarze