18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gigantyczny dramat

Nie żyje juror "The Voice". Zaraził się koronawirusem

29.11.2021  14:53
Aleksander Gradski nie żyje
Aleksander Gradski nie żyje Fot: New Africa/Shutterstock

Nie żyje były juror "The Voice", sławny muzyk, którego kochali fani. Aleksandr Gradski zmarł w wieku 72 lat po długiej walce z koronawirusem. Do szpitala trafił z podejrzeniem udaru.

Fani długo się nie pogodzą z tą stratą. 72-letni rosyjski artysta Aleksander Gradski zakaził się koronawirusem, a potem z podejrzeniem udaru trafił do szpitala. Życia muzyka nie udało się uratować.

Do tragedii doszło w jednym z moskiewskich szpitali. Aleksander Gradski jeszcze przed śmiercią odnosił wielkie sukcesy jako jeden z jurorów tamtejszej edycji programu talent show "The Voice".

Nie żyje juror rosyjskiego "The Voice"

Niestety, mężczyzna już wcześniej miał poważne problemy zdrowotne. Najpierw zakaził się koronawirusem, a potem trafił do szpitala z podejrzeniem udaru. Prawdopodobnie to właśnie udar mózgu był bezpośrednią przyczyną śmierci Aleksandra Gradskiego.

Rosyjski muzyk zaczął jurorować w rosyjskiej edycji programu "The Voice" w 2012 roku. Jak się okazało, bardzo sprawdził się jako trener młodych utalentowanych wykonawców. Trzy lata pod rząd wygrywali właśnie jego podopieczni.

Sam Aleksander Gradski miał na koncie artystycznym wielkie sukcesy. Był założycielem rockowych zespołów Słowianie i Skomorokhi. Stworzył muzykę do kilkudziesięciu filmów fabularnych i animowanych, wydał 18 płyt. Jego śmierć jest dla fanów wielkim ciosem.

Czytaj także
Przeczytaj więcej