18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszą Ukraińców

Nie żyje kolejny pułkownik. Rosjanie chcą zemsty

11.07.2022  22:06
Rosjanie wściekli po śmierci pułkownika
Rosjanie wściekli po śmierci pułkownika Fot: AA/ABACA/Abaca/East News, Russian Officers Killed In Ukraine/Twitter

Prawie każdego dnia ginie w Ukrainie wysoki rangą, rosyjski oficer. Jednak dopiero śmierć pułkownika Siergieja Nikołajewicza sprawiła, że Rosjanie wpadli w furię. W sieci zaczęły pojawiać się nawoływania do zemsty oraz apele o to, by okupanci nie brali jeńców.

Ostatnie dni okazały się niezwykle owocne dla ukraińskich wojskowych, którzy zlikwidowali kolejnych kapitanów, majorów i poruczników. Informacje o zgonach okupantów można śledzić na twitterowym profilu KilledInUkraine.

Rosjanie chcą rzezi w Ukrainie

Podobny spis prowadzą rosyjscy internauci popierający wojnę w Ukrainie. Właściciel profilu zwykle udostępnia krótkie informacje o zgonach Rosjan w Ukrainie, lecz po śmierci pułkownika należącego do 20. Dywizji Strzelców Zmotoryzowanych, jego przekaz mocno się zaostrzył.

Wiem, że obserwują nas również żołnierze. Apeluję do was: nie bierzcie tych gnid do niewoli!!! Pomścijcie każdego z naszych!!! Dla dzieci z Doniecka i Ługańska!!! Pobijcie te s***i do końca!!! - apeluje Rosjanin.

Ostry wpis pochwyciła część internautów, którzy również zaapelowali o mordowanie Ukraińców. Pojawiły się też nawoływania do tego, by Rosjanie nie brali jeńców, gdyż później są oni "po prostu uwalniani".

Czytaj także