18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

Nie żyje kolejny znany aktor. Czarna seria w świecie kina?

13.07.2021  14:29
Charlie Robinson nie żyje
Charlie Robinson nie żyje Fot: Shutterstock

Nie żyje Charlie Robinson. Znany aktor zmarł w wieku 75 lat. Czy w świecie kina zaczęła panować prawdziwa czarna seria? Od jakiegoś czasu coraz częściej słyszy się o zgonach artystów. Fani są przerażeni.

Charlie Robinson był aktorem bardzo znanym i w pewnych kręgach ogromnie rozpoznawalnym. Popularność zdobył w serialach: "Jak poznałem waszą matkę", "Chirurdzy" czy "Bajer z Bel Air". W chwili śmierci miał 75 lat, ale na odejście z tego świata zawsze jest za wcześnie. 

Charlie Robinson zmarł 11 lipca 2021 w Ronald Reagan UCLA Medical Center w Los Angeles. Fani zauważają, że ostatnio w świecie kina panuje prawdziwa czarna seria i coraz więcej aktorów niespodziewanie szybko żegna się z życiem. Wzmaga to jedynie przerażenie osób, które przepadają za danymi artystami.

Charlie Robinson nie żyje

Smutną informację o śmierci Charliego Robinsona podał między innymi portal Deadline. Zgon potwierdziła ostatecznie Lisa DiSante - menagerka aktora, która powiedziała jednocześnie o przyczynie jego śmierci. Artysta zmarł z powodu zatrzymania akcji serca spowodowanej niewydolnością wielonarządową wynikającą ze wstrząsu septycznego. Walczył również z gruczolakorakiem z przerzutami. 

Charlie Robinson na świat przyszedł 9 listopada 1945 roku w Houston w Teksasie. W latach 60. związał się z organizacją Actors Studio. Był człowiekiem wielu talentów - nie tylko grywał na scenie, ale również występował jako wokalista grup Archie Bell and the Drells oraz Southern Clouds of Joy.

Później uczył się aktorstwa w Houston Music Theatre pod okiem Chrisa Wilsona, a następnie przeniósł się do Los Angeles, gdzie rozpoczął karierę. Ta przysporzyła mu w życiu wielu fantastycznych wrażeń. Fani nigdy go nie zapomną. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej