18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki żal

Nie żyje legendarny muzyk. Fani w koszmarnej rozpaczy

19.02.2021  16:17
Nie żyje raper Prince Markie Dee
Nie żyje raper Prince Markie Dee Fot: Shutterstock

Nie żyje raper Prince Markie Dee. Odeszła legenda hip-hopu z lat osiemdziesiątych. Fani muzyka pozostają pogrążeni w bezdennej rozpaczy. Nic dziwnego, jego odejście jest jednocześnie końcem pewnej epoki.

Nie żyje raper Prince Markie Dee - ta wiadomość wstrząsnęła dziś całym muzycznym światem. Słynny raper, który występował w bijającym rekordy popularności w latach 80. zespole The Fat Boys, zmarł w wieku 52 lat.

Artysta działał w branży muzycznej na bardzo wysokim poziomie. Był autorem tekstów i producentem muzyczny, współpracującym m.in. z Arianą Grande, Jennifer Lopez czy Mariah Carey. Niestety, teraz jego ziemska droga się zakończyła.

Nie żyje raper Prince Markie Dee

Przyczyna zgonu Prince'a Markie Dee (tak naprawdę nazywał się on Mark Anthony Morales) nie została jeszcze ujawniona. Jak podają amerykańskie media, muzyk zmarł nagle dzień przed swoimi 53. urodzinami. Informację o śmierci potwierdził menadżer The Fat Boys.

Grupa The Fat Boys uznawana jest za pioniera hip-hopu w Stanach Zjednoczonych. Członkowie formacji byli jednymi z pierwszych raperów, którzy wprowadzili beatboxing do zbiorowej świadomości fanów muzyki.

W latach dziewięćdziesiątych artysta opuścił The Fat Boys i skupił się na karierze solowej. To wtedy zaczął współpracować z czołowymi gwiazdami światowej muzyki. Z całego serca współczujemy bliskim mu osobom i wszystkim pogrążonym w smutku fanom.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze