18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Nie żyje mistrz olimpijski. Miał zawał serca

22.02.2021  17:35
Nie żyje Zlatan Saracevic
Nie żyje Zlatan Saracevic Fot: EvGavrilov/Shutterstock

Zlatan Saracevic był mistrzem olimpijskim i przez wiele lat okazem zdrowia. Niestety, nagle jego życie zabrał zawał serca. Fani sportowca są w ciężkim szoku i głębokiej rozpaczy.

Zlatan Saracevic był mistrzem olimpijskim w piłce ręcznej. Mężczyzna, który wydawać by się mogło - cieszył się wspaniałym zdrowiem - zmarł z powodu zawału serca. Fani sportowca są w szoku.

Zaskoczenie tą tragedią było tym większe, że Zlatan Saracevic jeszcze w niedzielę prowadził zespół szczypiornistek Podravki Koprivnica w wygranym meczu na szczycie ekstraklasy z Lokomotivą Zagrzeb. Niedługo później pojawiała się wiadomość o dramacie.

Nie żyje Zlatan Saracevic 

Medycy starali się udzielić mistrzowi olimpijskiego niezbędnej pomocy. Największym zaangażowaniem wykazali się lekarze ze szpitala w Koprivnicy, którzy przez 40 minut prowadzili reanimację. Niestety nie udało im się uratować 59-latka.

Śmierć 59-letniego mężczyzny już sama w sobie jest szokiem, ale kiedy umiera człowiek, którego posądzalibyśmy o żelazną kondycję - tym trudniej jest to sobie poukładać w głowie.

Przypominamy, że Zlatan Saracevic był mistrzem igrzysk w Atlancie w barwach Chorwacji i brązowym medalistą olimpijskim z Seulu w składzie Jugosławii. Z tymi krajami – odpowiednio Jugosławią i Chorwacją – sięgnął także po złoto i srebro mistrzostw świata.

Współczujemy z całego serca bliskim olimpijczyka.

logo Tu się dzieje