18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromna tragedia

Nie żyje młoda gwiazda Instagrama. Zabiło ją selfie

14.07.2021  21:28
Nie żyje gwiazda Instagrama
Nie żyje gwiazda Instagrama Fot: hafizi/Shutterstock

Nie żyje młoda gwiazda Instagrama, która przypłaciła życiem chęć zrobienia perfekcyjnego zdjęcia. Bezmyślne zachowania szczególnie latem często prowadzą do takich tragedii. Mimo wszystko aż trudno w to uwierzyć.

Nie żyje młoda i obiecująca gwiazda Instagrama, która chciała zrobić sobie niepowtarzalne zdjęcie z wakacji. Sofia Cheung, wschodząca gwiazda mediów społecznościowych zmarła podczas robienia selfie. Młoda dziewczyna spadła z wodospadu Tsing Dai w parku przyrody Ha Pak Lai. Zsunęła się z mokrych kamieni z wysokości ok. 5 m.

Niestety, Instagram to bezlitosne medium, w którym bez dobrych zdjęć zwyczajnie się nie liczysz. Sofia Cheung chciała, by jej profil odwiedzała jak największa liczba obserwatorów i taka właśnie motywacja doprowadziła do niewysłowionej tragedii. Nawet najlepsze selfie nie jest nigdy warte takiego ryzyka.

Nie żyje wschodząca gwiazda Instagrama

Przyjaciele Instagramerki tuż po wypadku natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, ale 32-latki nie udało się uratować. Ratownicy mogli jedynie stwierdzić zgon, tuż po przybyciu w okolicę wodospadu Tsing Dai.

Sofia Cheung uwielbiała podróże i chciała je dokumentować najlepiej, jak potrafi. Niestety, w tym wypadku wydarzyło się coś niespodziewanego i dziewczyna runęła w dół wodospadu. Jej internetowi obserwatorzy są w wielkim szoku.

Niestety, chęć zrobienia fajnego zdjęcia jest częstym powodem wypadków turystów. W czasie wakacji należy przede wszystkim pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i nie wykazywać zachowań ryzykownych.

Dbajcie o siebie w to upalne lato!

Czytaj także
Przeczytaj więcej