18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczny przebieg

Nie żyje młodszy brat prezydenta. Nieznana przyczyna śmierci

16.08.2020  11:51
Nie żyje młodszy brat prezydenta. Nieznana przyczyna śmierci
Nie żyje młodszy brat prezydenta. Nieznana przyczyna śmierci Fot: New Africa/Shutterstock

Robert Trump, młodszy brat prezydenta Donalda Trumpa, zmarł w sobotę w nowojorskim szpitalu w wieku 71 lat. Nie podano przyczyny jego śmierci.

Robert Trump odszedł w wieku 71 lat w jednym z nowojorskich szpitali. Prezydent w opublikowanym oświadczeniu poinformował naród osobiście. Przyczyna śmierci jego najbliższej osoby nie została ujawniona. 

Robert Trump ponad tydzień czerwca spędził na oddziale intensywnej terapii nowojorskiego szpitala Mount Sinai na Manhattanie. Media informowały wtedy o poważnej chorobie z jaką mężczyzna się zmaga, ale nie podano, o jaką przypadłość chodzi.

Nie żyje Robert Trump

Wiadomo, że prezydent Donald Trump odwiedził swojego brata w szpitalu w piątek po południu. Powiedział wówczas dziennikarzom, że "przeżywa on ciężki czas".

Z ciężkim sercem informuję, że mój wspaniały brat, Robert, odszedł w spokoju dzisiejszej nocy. Był nie tylko moim bratem, ale najlepszym przyjacielem. Będzie mi go bardzo brakować, ale spotkamy się znowu. Jego pamięć pozostanie w moim sercu na zawsze. Robert, kocham Cię. Spoczywaj w spokoju

- napisał Trump.

Przyjaciele rodziny zgodnie twierdzą, że Donald Trump i jego brat znacznie różnili się charakterami. Prezydent USA przyznawał, że Robert "jest znacznie bardziej cichy i spokojny niż ja". 

Czytaj także