18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat rodziny

Nie żyje najmłodszy ozdrowieniec z COVID-19. Zmarł miesiąc po chorobie

04.06.2020  19:25
Nie żyje najmłodszy ozdrowieniec z COVID-19. Zmarł miesiąc po chorobie
Nie żyje najmłodszy ozdrowieniec z COVID-19. Zmarł miesiąc po chorobie Fot: Kristina Bessolova/Shutterstock

Nie żyje najmłodszy ozdrowieniec z COVID-19. Tragiczna historia chłopczyka z Filipin ściska za serce. Malutki Kobe Manjares odszedł stanowczo zbyt wcześniej. 

Nie żyje dziecko, które było uznawane za najmłodszego ozdrowieńca z COVID-19. Kobe Manjares przyszedł na świat 12 kwietnia 2020 roku. Imię otrzymać miał na cześć zmarłego tragicznie koszykarza Kobe Bryanta. 

Dziecko urodziło się zdrowe, ale kilka dni po narodzinach wystąpiły u niego niepokojące objawy, takie jak: kaszel i gorączka. Kobe został zdiagnozowany i okazało się, że cierpiał z powodu zakażenia koronawirusem. 

Nie żyje najmłodszy ozdrowieniec z COVID-19

Wtedy ojciec chłopczyka usłyszał od lekarzy, że jeśli jego syn nie zostanie poddany hospitalizacji - umrze z pewnością. Ostatecznie sprawa z COVID-19 zakończyła się dobrze. Dziecko wyzdrowiało i nikt nie mógł myśleć o kolejnym niebezpieczeństwie na nie czyhającym. 

Niestety, jak podaje "ABS-CBN", że Kobe Manjares trafił ponownie do szpitala na początku maja. Tym razem powodem wizyty u specjalistów nie był koronawirus, ale zaparcia. Chłopczyk cierpiał dodatkowo na zakażenie krwi, miał gorączkę i wzdęcia. 

Informacja o śmierci chłopczyka została potwierdzona przez jego rodzinę. Najbliższych maleństwa nie stać nawet na jego pogrzeb. Ta historia jest prawdopodobnie jednym z najsmutniejszych, pandemicznych wydarzeń.

Przeczytaj więcej
Komentarze