18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje prowadząca "Love Island". Miała tylko 40 lat

16.02.2020  10:21
Nie żyje prowadząca "Love Island". Miała tylko 40 lat
Nie żyje prowadząca "Love Island". Miała tylko 40 lat Fot: Instagram/Caroline Flack

Znana prezenterka, prowadząca "Love Island"  i "X-Factor" nie żyje. Kobieta miała w ostatnich tygodniach poważne problemy z prawem.

Caroline Flack nie żyje. Znana na Wyspach prezenterka telewizyjna i celebrytka, miała 40 lat. Informację o śmierci kobiety potwierdziła jej rodzina.

Potwierdzamy, że Caroline odeszła 15 lutego. Jednocześnie prosimy prasę o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie - przekazali.

Ciało prezenterki zostało znalezione w sobotę w jej mieszkaniu we wschodnim Londynie. Prawnik rodziny przekazał stacji ITV, że Caroline popełniła samobójstwo.  

Problemy z prawem

W ostatnich tygodniach Caroline Flack miała poważne problemy z prawem. W grudniu jej chłopak Lewis Burton wystosował oskarżenie przeciw kobiecie. Twierdził, że gdy spał, zaatakowała go lampą i zdemolowała mu mieszkanie. Kobieta została zatrzymana przez policję, z aresztu wyszła za kaucją. W marcu miała stawić się w sprawie napaści w sądzie.

Co ciekawe, jeszcze w piątek jej chłopak zamieścił na Instagramie zdjęcie Flack z podpisem "Szczęśliwych Walentynek, Kocham Cię".

Gwiazda telewizji

Flack znana była w Wielkiej Brytanii głównie z prowadzenia programów "X-Factor" i "Love Island". Z tym drugim związana była od pierwszej edycji z 2015 roku. Po aresztowaniu została odsunięta (lub jak twierdziła - sama zrezygnowała) od prowadzenia show.

Caroline to jednak nie tylko prezenterka, ale też celebrytka i osobowość telewizyjna. Uwagę opinii publicznej przyciągały jej liczne związki z gwiazdami. Spotykała się z takimi osobami jak Harry Styles, Andrew Brady, a nawet miała mieć romans z księciem Harrym.

Czytaj także
Przeczytaj więcej