18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

Nie żyje raper zakażony koronawirusem. Ogromna strata

08.05.2020  18:40
Nie żyje raper zakażony koronawirusem. Ogromna strata
Nie żyje raper zakażony koronawirusem. Ogromna strata Fot: Shutterstock

Nie żyje raper zakażony koronawirusem. Powodem jego śmierci był COVID-19, który sieje spustoszenie na całym świecie. Rodzina gwiazdy jest zrozpaczona.

Nie żyje raper Ty. Brytyjski muzyk w ostatnich dniach walczył z zakażeniem koronawirusem, którego nie udało mu się pokonać. Ty, a prywatnie Ben Chijioke, trafił do szpitala i szybko został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje znany raper

Niestety, działania lekarzy nie pomogły i raper zmarł w wyniku zapalenia płuc, które się u niego rozwinęło. Smutną wiadomość o jego śmierci przekazała za pomocą mediów społecznościowych organizatorka zbiórki funduszy na jego leczenie, Diane Laidlaw.

Ze smutkiem muszę poinformować o śmierci mojego drogiego przyjaciela Bena Chijioke, lepiej znanego jako Ty Chijioke. Bliscy przyjaciele, rodzina i fani są zdruzgotani jego śmiercią (...). W ostatnim czasie Stan Ty'a poprawiał się, ale w ubiegłym tygodniu podczas pobytu na normalnym oddziale zachorował na zapalenie płuc, które pogorszyło jego kondycję. Ostatecznie organizm nie był już w stanie walczyć (...)

- napisała Laidlaw.

Współczujemy najbliższym i fanom artysty. 

Przeczytaj więcej
Komentarze