18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje seksbomba z filmowego mega hitu. Tajemniczy zgon

04.01.2021  14:21
Nie żyje seksbomba
Nie żyje seksbomba Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Tanya Roberts uchodziła za jedną z najseksowniejszych dziewczyn Jamesa Bonda. Niestety, przykry incydent brutalnie zakończył właśnie jej życie. Fani na całym świecie są wyjątkowo mocno zrozpaczeni. 

Tanya Roberts była wspaniałą aktorką i piękną kobietą. Do dziś jest uważana za jedną z najseksowniejszych, filmowych dziewczyn Jamesa Bonda. W czasach swojej wielkiej kariery partnerowała Rogerowi Moorowi w "Zabójczym Widoku".

Tanya Roberts w chwili śmierci miała zaledwie 66 lat. Kobieta wróciła do domu po spacerze z psem, po czym nagle przewróciła się i zmarła w szpitalu. Lekarzom nie udało się uratować jej życia, chociaż robili wszystko, co było w ich mocy.

Tanya Roberts nie żyje

Jej śmierć uważana jest za gwałtowną, dramatyczną i zagadkową. O ile Tanya Roberts na ekranach kin odnosiła same sukcesy, o tyle jej życie pełne było trudnych momentów i prywatnych wyzwań. Kobieta po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku... 15 lat! Małżeństwo to zostało ostatecznie anulowane.

Na kilka lat przed zagraniem dziewczyny Bonda spotykała się z Dodim Fayedem, którego większość nas kojarzy z bycia partnerem księżnej Diany. Bogacz zginął wraz z nią w wypadku samochodowym w Paryżu.

Tanya Roberts wyszła ostatecznie za studenta psychologii w 1974 roku. Ich małżeństwo przetrwało aż do śmierci Barry'ego Robertsa w 2006 roku. Aktorka dołączyła do męża 3 stycznia, kiedy po spacerze z psem nagle przewróciła się w swojej rezydencji w Hollywood Hills. 

Wiadomo z całą pewnością, że powodem śmierci aktorki nie był koronawirus. Współczujemy bliskim artystki tej zdecydowanie niewymowne i przedwczesnej straty.

Czytaj także