18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszliwa sprawa

Nie żyje uwielbiany aktor. Zginął w katastrofie lotniczej

31.05.2021  13:14
Nie żyje Joe Lara
Nie żyje Joe Lara Fot: hafizi/Shutterstock

Nie żyje Joe Lara - uwielbiany aktor znany m.in. z filmu pt. "Nowe przygody Tarzana". Mężczyzna zginął w katastrofie lotniczej w wieku zaledwie 58 lat. Fani są głęboko wstrząśnięci jego stratą. 

Zmarł Joe Lara - kultowy Tarzan z filmu "Nowe przygody Tarzana". Do śmierci aktora doszło w wyniku katastrofy lotniczej samolotu, w którym się znajdował. W chwili tragedii miał 58 lat. Na pokładzie samolotu była również jego żona Gwen Shamblin Lara.

Fani nie mogą uwierzyć w skalę tego nieszczęścia. Jak podaje Deadline, katastrofa prywatnego samolotu osobowego miała miejsce w Smyrnie w stanie Tennessee. Poza aktorem i jego żoną, w katastrofie zginęło jeszcze 5 osób, które były na pokładzie samolotu.

Nie żyje Joe Lara, kultowy Tarzan

Nieszczęsny samolot Cessna Citation 501 rozbił się w Percy Priest Lake na wschód od Nashville, krótko po odlocie z lotniska Smyrna. Jednostka leciała do Palm Beach na Florydzie. Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu wszczęła dochodzenie w sprawie katastrofy. W tym momencie nie sposób określić, dlaczego w ogóle do niej doszło.

Joe Lara w swoim życiu zajmował się nie tylko aktorstwem. Był jeszcze producentem filmowym, piosenkarzem, kompozytorem, autorem tekstów piosenek country, modelem oraz licencjonowanym pilotem, licencjonowanym sokolnikiem, certyfikowanym nurkiem i jeźdźcem. Można powiedzieć, że jego talenty dosłownie nie miały końca.

Joe Lara pracę w show-biznesie rozpoczął od kariery modela. Został dostrzeżony jako 18-latek przez agenta i zaczął reklamować między innymi takie marki jak Giorgio Armani, Pierre Cardina, Gianni Versace czy Jordache. Pojawiał się też na zdjęciach w magazynach "Muscle & Fitness" oraz "Vogue. Jednakże zdecydowanie największą furorę robił jako kinowy Tarzan. Serdecznie współczujemy najbliższym zmarłej pary.

Czytaj także