18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne wieści

Nie żyje wielka gwiazda kina. Fani w rozpaczy

26.03.2021  21:03
Jessica Walter nie żyje
Jessica Walter nie żyje Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Jessica Walter, wspaniała aktorka i wielka gwiazda kina, nie żyje. Artystka w chwili śmierci miała 80 lat. Była kojarzona z serialami "Bogaci bankruci" oraz "Archer".

Jessica Walter miała za sobą wspaniałe życie i wielką karierę. Mimo tego, że odeszła w stosunkowo podeszłym wieku, to jej fani i tak pogrążyli się w uzasadnionej rozpaczy. Informację o śmierci aktorki przekazała jej córka, Brooke Bowman, producentka Fox Entertainment.

Jak poinformowała fanów rodzina gwiazdy - Jessica Walter zmarła we śnie, w swoim domu w Nowym Jorku. Widzowie na zawsze zapamiętają ją z lubianych seriali. Wystąpiła m.in. w rolach: Lucille Bluth w "Bogatych bankrutach" i Malory Archer w serialu animowanym "Archer".

Jessica Walter nie żyje

Amerykańska, uwielbiana przez widzów aktorka urodziła się w 1941 roku w Nowym Jorku, gdzie mieszkała przez całe życie. Karierę aktorską rozpoczęła na Broadwayu w latach 60-tych ubiegłego wieku. Co ciekawe, w 1963 roku została nagrodzona Clarence Derwent Award dla najlepszej debiutantki.

Jej kolejnymi osiągnięciami były wyraziste role w telewizyjnych produkcjach. Występowała w telenoweli "Love of Love", ale zdecydowanie przełomem w jej karierze była rola w filmie "Zagraj dla mnie Misty", za którą otrzymała nominację do Złotego Globu. Natomiast jej najbardziej prestiżową nagrodą byla statuetka Emmy za serial "Amy Prentiss".

Z ciężkim sercem muszę potwierdzić, że odeszła moja ukochana mama, Jessica. Aktorka, która pracowała ponad sześć dekad. Pamięć o jej filmowym dorobku będzie trwała, ale zapamiętamy ją także za energię, klasę i radość życia

- w tak wzruszający sposób pożegnała gwiazdę jej córka. Łzy same szklą się w oczach, kiedy czyta się tego rodzaju słowa.

Najbliższym artystki z całego serca współczujemy tej straty. Dobrze, że pozostawiła po sobie tak duże dziedzictwo w postaci sztuki, do którego zawsze będzie można wrócić w chwilach wielkiej tęsknoty.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze