18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie żyje znana aktorka. Odeszła nagłą śmiercią

01.06.2021  11:30
Nie żyje Romy Walthall
Nie żyje Romy Walthall Fot: Shutterstock

Nie żyje Romy Walthall - aktorka znana m.in. z filmu "Bez twarzy" oraz "Z Archiwum X". Kobieta zmarła nagle w wieku zaledwie 57 lat. Fani są w rozpaczy.

Nie żyje Romy Walthall, 57-letnia aktorka, której szczyt kariery przypadał na lata 80. i 90. Niestety, kobieta zmarła nagle, co pogrążyło w głębokiej rozpaczy jej bliskich, przyjaciół oraz fanów. Smutne wieści pojawiły się w mediach niespełna dwa tygodnie po śmierci aktorki.

Nie żyje Romy Walthall. Miała 57 lat

Informacje o jej zgodnie przekazały dzieci kobiety za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka zmarła 19 maja 2021 w wyniku nagłego zatrzymania akcji serca. Morgan Krantz, jeden z synów Walthall, również aktor i reżyser, na Instagramie umieścił serię zdjęć aktorki z podpisem: RIP Mamo. Kocham Cię.

Romy Walthall swoją pierwszą, ważną rolę zagrała w filmie "Złodziej serc" z 1984 roku. W latach 80. i 90. grywała w wielu produkcjach kinowych i telewizyjnych - m.in. w filmach "Byłam króliczkem Playboya", "Zagłada domu Usherów", "Wielki zły John" czy "Obóz marzeń" . Najsłynniejszym filmem, w jakim mogliśmy ją oglądać, była produkcja "Bez Twarzy" z Johnem Travoltą i Nicolasem Cagem, gdzie grała sekretarkę pierwszego z nich.

Swój ostatni film stworzyła w roku 2011. Serdecznie współczujemy jej bliskim tej straty.