18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wspaniała kobieta

Nie żyje znana piosenkarka. Fani ronią łzy

29.10.2021  16:36
Nie żyje Ginny Mancini
Nie żyje Ginny Mancini Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Nie żyje Ginny Mancini. Piosenkarka znana była jako jedna z największych filantropek Hollywood. Zmarła w sędziwym wieku 97 lat, mimo to fani nie mogą się pozbierać po otrzymaniu tej przykrej wiadomości.

Ginny Mancini była żoną kompozytora Henry'ego Manciniego i znaną w całym Hollywood wokalistką. Artystka nazywana największą filantropką tego miejsca, zmarła w sędziwym i pięknym wieku 97 lat.

Jej fani na zawsze zapamiętają jednak ten moment jako pełną smutku chwilę. Strata bardzo popularniej piosenkarki big-bandowej jest dla nich wyjątkowo bolesna. Gwiazda odeszła 25 października 2021 w swoim domu w Malibu.

Nie żyje Ginny Mancini

Przed ślubem ze znanym kompozytorem Henrym Mancinim jako Ginny O'Connor artystka występowała w Mel-Tones u boku wokalisty Melu Torme. Chociaż pojawiała się na wielkich scenach, nie chciała rozpocząć kariery solowej. W wywiadach przyznawała, że to dla niej zbyt duża presja. Po poślubieniu swojego ukochanego zajęła się wychowaniem dzieci, a śpiewała jedynie "na pół etatu".

W 1984 roku Ginny Mancini założyła Society of Singers i zaczęła działalność filantropijną. Zależało jej na tym, żeby pomagać wokalistom w potrzebie. Od tego momentu znana była jako wielka filantropka Hollywood.

Kiedy jej ukochany zmarł, również nie próżnowała. Założyła organizację - The Henry Mancini Institute, gdzie wspierano i edukowano utalentowanych twórców. Artystka była również honorowym dyrektorem Filharmonii w Los Angeles.

Po życiu tak pełnym wrażeń i osiągnięć śmierć powinna boleć mniej. Niestety, jej bliscy i fani dalej pogrążają się w żałobie, a Planeta składa im tym samym najszczersze kondolencje.