18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Nie żyje znany i lubiany muzyk. Fani w koszmarnej rozpaczy

28.06.2021  16:14
Nie żyje Wes Madiko
Nie żyje Wes Madiko Fot: Shutterstock

Nie żyje Wes Madiko, autor hitu "Alane". W chwili śmierci muzyk miał zaledwie 57 lat. Fani pozostają pogrążeni w wielkiej i okrutnej rozpaczy.

Wes Madiko znany był szerszej publiczności po prostu jako Wes. Kameruński muzyk i wokalista tworzył głównie muzykę etniczną i world music. Wes znany jest publiczności z utworu "In Youpendi", która znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu Król Lew II: Czas Simby.

Nie żyje 57-letni Wes Madiko

W chwili śmierci miał zaledwie 57 lat, dlatego nic dziwnego, że wszyscy pogrążyli się w okrutnej rozpaczy. Artysta odszedł 25 czerwca 2021 we Francji, w szpitalu w Alençon w wyniku infekcji, jaka wdała się po przeprowadzonej operacji. Zdecydowanie był to zgon, który nie powinien się wydarzyć. O tej tragedii poinformowała redakcja ABK Radio.

Dramatycznie smutną wiadomość potwierdził zespół Deep Forest. Zmarły muzyk zaczynał karierę muzyczną u boku Michaela Sancheza, jednego z członków wspominanej grupy. Wszyscy bliscy artysty są jeszcze w szoku.

Fani pocieszają się tym, że jego muzyka będzie żyła wiecznie. Najbardziej popularny pozostaje jego kawałek pt. "Alane".

Czytaj także
Przeczytaj więcej