18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przyjęcie śmierci

Nielegalnie zorganizowali wesele. Nie żyje 6 osób

Bartłomiej Ciepielewski
14.12.2020  11:52
Wesele śmierci w USA
Wesele śmierci w USA Fot: Shchus/Shutterstock

W jednym z amerykańskich stanów państwo młodzi zlekceważyli wszelkie obostrzenia pandemiczne. Zorganizowano wesele na ponad 300 osób.  Skutki lekkomyślności okazały się tragiczne.

Koronasceptycy zawzięcie buntują się przeciwko surowym restrykcjom wprowadzanym na całym świecie. Mimo że tracą oni kolejne argumenty świadczące o nieszkodliwości epidemii, to niektórym nadal odbiera rozum. Ostatnio tragicznych skutków COVID-19 doświadczyli na własnej skórze świeżo upieczeni państwo młodzi.

Amerykańska para zorganizowała w miasteczku Ritzvill w USA przyjęcie weselne na 300 osób. Zaproszono 10 razy więcej gości, niż przewiduje prawo. Brak wyobraźni doprowadził do zakażenia prawie wszystkich uczestników imprezy i śmierci 6 osób.

Prawda o weselu śmierci wyszła na jaw po pierwszych przypadkach zachorowań zgłaszanych przez gości. Po niecałym tygodniu już 40 uczestników przyjęcia zmagało się z objawami COVID-19. Na imprezie bawili się również pracownicy domów pomocy społecznej, którzy rozsiali wirusa wśród podopiecznych, uśmiercając 6 osób.

Urzędnicy apelują o przestrzeganie pandemicznych obostrzeń

Znaczna część Amerykanów lekceważy pandemię koronawirusa. Podobne przypadki lekkomyślności doprowadziły do ogromnego wzrostu zachorowań i zgonów spowodowanych COVID-19. Władze ostrzegają, że zakażenie osoby starszej, może być dla niej wyrokiem śmierci.

Czytaj także