18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra na autostradzie

Wypadek w Niemczech. Zginęli Polacy?

Wojciech Kozicki
07.10.2020  08:58
Wypadek na autostradzie w Niemczech - nie żyją Polacy?
Wypadek na autostradzie w Niemczech - nie żyją Polacy? Fot: Planeta.pl

Dramatyczny wypadek w Niemczech! Doszło do niego na autostradzie A1 w okolicach Wildeshausen. Jak podają media, „wszystko wskazuje na to, że ofiarami wypadku mogą być Polacy”.

W Niemczech doszło do wypadku na autostradzie A1 między Wildeshausen-Nord i Wildeshausen-West. Wirtualna Polska potwierdza, że zginęło 5 osób. Chociaż tożsamość ofiar nie została potwierdzona, to pojawiły się już doniesienia, że mogli zginąć Polacy.

Wypadek w Niemczech. Samochód miał polskie rejestracje

Bild nieoficjalnie podaje, że samochód z polskimi rejestracjami wjechał z ogromną prędkością pod ciężarówkę, a „na miejscu nie stwierdzono śladów hamowania”. Siła uderzenia była tak duża, że auto z Polski zostało totalnie zmiażdżone.

Wiadomo już, że do wypadku doszło w miejscu, gdzie rozpoczyna się odcinek drogi na którym poruszające się nią pojazdy zaczynają zwalniać z powodu robót drogowych.

Z informacji podawanych w niemieckich mediach wynika, że samochód, który uległ wypadkowi miał polskie rejestracje. Auto zderzyło się z naczepą i wjechało pod ciężarówki. Strażacy, którzy interweniowali na miejscu początkowo nie dostrzegli w ogóle trzech z pięciu ciał znajdujących się we wraku. – pisze WP.pl

 

 

Przeczytaj więcej
Komentarze