18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niemcy szukają Polki

15-latka zamordowała swojego malutkiego braciszka. Trwa obława

07.11.2019  11:15
15-latka zamordowała swojego malutkiego braciszka. Trwa obława
15-latka zamordowała swojego malutkiego braciszka. Trwa obława Fot: Twitter/

15-letnia Oliwia jest podejrzana o zamordowanie swojego 3-letniego braciszka. Mieszkająca w Niemczech Polka, poszukiwana jest przez policję.

Oliwia Marta Kargol pochodzi z Polski, ale mieszka w Niemczech. Ma tylko 15 lat, ale właśnie poszukuje jej policja. Dziewczyna oskarżana jest o brutalne morderstwo.

Ofiarą nastolatki jest jej 3-letni, przyrodni braciszek. Dziewczyna miała zadać mu śmiertelny cios nożem. Ciałko chłopczyka znalazła w domu przy Neulandstraße w Detmold mama dzieci - podaje "Bild".

Trwa obława

Do morderstwa doszło 6 listopada. Od środy trwa obława policji. Służby, posiłkując się helikopterem i psami tropiącymi, poszukują Oliwii, która po morderstwie zbiegła z miejsca zdarzenia.

Oliwia ma czarne włosy do ramion i 175 cm. wzrostu. W dniu morderstwa miała na sobie czarne legginsy, czarną kurtkę i czerwony sweter - podaje policja. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o nastolatce, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 110 lub 0521-5450.  

Przeczytaj więcej
Komentarze