18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

bestialskie zabójstwo

15-letnia Oliwia zamordowała braciszka. Szczegóły zbrodni przerażają

08.11.2019  14:35
15-letnia Oliwia zamordowała braciszka. Szczegóły zbrodni przerażają
15-letnia Oliwia zamordowała braciszka. Szczegóły zbrodni przerażają Fot: Policja

W środę 6 listopada, w mieszkaniu polskiej rodziny w Detmond w Niemczech, doszło do przeraźliwej zbrodni. 15-letnia Oliwia K. zabiła swojego 3-letniego braciszka. W piątek śledczy zdradzili szczegóły zabójstwa.

15-letnia Oliwia w środę zabiła 3-letniego Niko i zbiegła z miejsca zbrodni. Przez kilkanaście następnych godzin, przy wsparciu helikopterów i psów tropiących, szukała jej niemiecka policja.

Dziewczyna została zatrzymana w czwartek, 14 kilometrów od Detmond, w miejscowości Lemgo. Niemieckie media donoszą, że w czasie aresztowania nie stawiała oporów. 15-latka przyznała się do zabójstwa, twierdzi jednak, że ma zaniki pamięci.

Przerażające szczegóły zbrodni

Oliwia K. miała zamordować swojego młodszego brata w ich rodzinnym domu. Ciało chłopczyka znalazła matka obojga dzieci - 46-letnia Agnieszka P.

W piątek niemieccy śledczy poinformowali o wynikach sekcji zwłok małego Niko. Ich ustalenia mrożą krew w żyłach.

Jak się okazuje, chłopczyk zmarł w wyniku wielokrotnego godzenia nożem - 15-letnia siostra zadała mu aż 28 ciosów - podaje "Bild".

Przerażają też wstępne ustalenia co do motywu zbrodni. Oliwia zdecydowała się na okrutny czyn z zazdrości. Twierdziła podobno, że matka ją zaniedbuje i poświęca młodszemu z dzieci zbyt dużo czasu.

Przeczytaj więcej
Komentarze