18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

stróże bezprawia

Horror w Niemczech. Polka zbiorowo zgwałcona... przez policjantów

05.10.2019  10:37
Horror w Niemczech. Polka zbiorowo zgwałcona... przez policjantów
Horror w Niemczech. Polka zbiorowo zgwałcona... przez policjantów Fot: Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

Policja w Niemczech zatrzymała polskie małżeństwo legitymujące się fałszywymi dokumentami. W czasie przeszukania ich mieszkania, miało dojść do brutalnego gwałtu.

Do czego może posunąć się policjant wobec osoby podejrzanej o przestępstwo? Na pewno nie ma prawa sam przestępstwa popełniać, a tak właśnie stało się w Niemczech.

Dwóch policjantów, w czasie służby - pod pretekstem przeszukania - miało zgwałcić kobietę, Polkę. Sprawą zajmują się śledczy.

Zbiorowy gwałt

Do szokującego przestępstwa doszło w Turyngii. W czasie rutynowej kontroli polskie małżeństwo przedstawiło policji fałszywe dokumenty. Na ich nieszczęście, mundurowi szybko zorientowali się, że to oszuści.

Ruszyło śledztwo, w czasie którego funkcjonariusze udali się do mieszkania małżeństwa - Polacy zapewniali, że mają w nim prawdziwe dokumenty. Na miejsce udało się trzech policjantów, zabrano też kobietę i jej męża - podaje RTL.

Mężczyzna z jednym z mundurowych został na zewnątrz, dwaj pozostali weszli z kobietą do mieszkania. Na miejscu mieli ją zgwałcić. Następnego dnia Polka zgłosiła sprawę odpowiednim służbom. Przeprowadzono obdukcję, która wskazuje, że faktycznie, mogło dojść do gwałtu. Ponadto kobieta ze szczegółami opisała, jak wyglądały intymne części ciał sprawców.

Pójdą siedzieć?

Wyniki badań DNA nie są jeszcze znane, bądź władze nie upubliczniają ich mediom. Wiadomo jednak, że policjanci zostali zatrzymani i przebywają w areszcie. Jeden z nich próbował uciec - zbiegł z miasta, ale władzom szybko udało się go namierzyć.

Obu mężczyznom grozi od 3 do 15 lat więzienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze