18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To była bomba!

Wybuch w Lidlu. Są ranni! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
17.02.2021  20:49
Wybuch w Lidlu. Kolejny zamach w Niemczech?
Wybuch w Lidlu. Kolejny zamach w Niemczech? Fot: Planeta.pl

Dramat w Niemczech, nastąpił wybuch w centrali sieci Lidl. Pojawiają się kolejne informacje potwierdzające, że są ranne osoby. Ktoś przysłał bombę w liście - czy to był zamach?

Wybuch w Lidlu w Niemczech w środę po południu. Do eksplozji doszło w budynku administracyjnym sieci w miejscowości Neckarsulm na południowym zachodzie kraju. Służby potwierdziły informację, że eksplodował materiał wybuchowy umieszczony w liście.

Wybuch w Lidlu. Czy to był zamach w Niemczech?

Jak podaje Radio ZET, w wyniku eksplozji ranne zostały 3 osoby. Dwie mają lekkie obrażenia, a jedna ciężkie. Wszystkie zostały hospitalizowane. W budynku pracowało 100 osób. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policja, pojawił się też helikopter ratunkowy.

Do eksplozji w budynku firmy Lidl doszło w środę 17 lutego około godziny 14:50 – informuje radiozet.pl

Media przypominają, że we wtorek doszło też do wybuchu w firmie produkującej napoje w miejscowości Eppelheim, oddalonej od Neckarsulm o ok. 45 km. Nie wiadomo jeszcze czy eksplozje są ze sobą w jakiś sposób powiązane.

logo Tu się dzieje