18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedny chłopak

Wielki smród w akademiku. Ciało studenta leżało tam dwa miesiące

25.09.2019  16:25
Wielki smród w akademiku. Ciało studenta leżało tam dwa miesiące
Wielki smród w akademiku. Ciało studenta leżało tam dwa miesiące Fot: Shutterstock

Ciało studenta pierwszego roku dwa miesiące leżało niezauważone w jednym z pokoi w akademiku. Dopiero kilka dni temu rodzice chłopaka zainteresowali się jego zniknięciem.

Niewyobrażalne sceny w akademiku w Nowej Zelandii. Po dwóch miesiącach, w jednym z pokoi, odkryto rozkładające się ciało studenta. Było już w tak złym stanie, że do jego identyfikacji potrzebni byli specjaliści, badający zwłoki po katastrofach!

O tym, że młody chłopak zaginął, nikt nie wiedział. Jego zniknięciem nie interesowali się znajomi, a ojciec dopiero w ostatnią niedzielę próbował skontaktować się z kolegami syna, by ustalić miejsce jego pobytu. Gdy nie odpowiadali, zawiadomił policję.

Smród w akademiku

Ciało chłopaka leżało w pokoju w akademiku dwa miesiące, jak to możliwe, że nikt tego nie zauważył?

Firma sprzątająca zajmuje się ponoć tylko częścią wspólną, a pokój zmarłego usytuowany był od niej na tyle daleko, że nie dobiegały tam nieprzyjemne zapachy. O tym, że coś jest nie tak, zawiadomili studenci, ale dopiero, gdy przykry zapach stal się nie do zniesienia. Rozkładające się zwłoki namierzono dopiero w poniedziałek 23 września!

Sprawą śmierci chłopaka zajmują się śledczy - podaje Christchurch Press. Ponadto władze uniwersytetu Canterbury zadeklarowały, że przeprowadzą swoje własne, wewnętrzne śledztwo.

logo Tu się dzieje