Długo nie pociągnie?

Nowe informacje o chorobie Putina. Musi przerywać gdy TO robi!

Wojciech Kozicki
20.05.2022  20:04
Na co choruje Putin? Nowe informacje o chorobie
Na co choruje Putin? Nowe informacje o chorobie Fot: Shutterstock/Asatur Yesayants

Na co chory jest Władimir Putin? Pojawiły się nowe informacje ujawnione przez byłego funkcjonariusza służb specjalnych. Czy prezydent Rosji jest „przeżarty przez raka” i czy rzeczywiście został poddany operacji ratującej życie?

Rzekoma choroba Władimira Putina jest tematem spekulacji niemal od samego początku wojny w Ukrainie. Eksperci analizują kolejne nagrania wideo z prezydentem Federacji Rosyjskiej, podejrzewając m.in. chorobę Parkinsona i nowotwór. Tymczasem były funkcjonariusz brytyjskich służb specjalnych Christopher Steele, cytowany przez portal The Sun, ujawnił, że „organizm Putina jest przeżarty przez raka”, a chory zbrodniarz nieustannie jest pod opieką lekarzy, gdyż nie ma nawet sił na polityczne rozmowy.

Choroba Putina i polityczny chaos w Rosji

Steele, niegdyś zatrudniony w Tajnej Służbie Wywiadowczej MI6, zdradził, że Putin jest w tak złym stanie, że nie może odbyć żadnego spotkania służbowego w normalnym trybie i każde musi mieć przerwę na pomoc medyczną. Nie potwierdził jednak informacji, że choroba Putina jest nieuleczalna, choć na pewno ma poważny wpływ na politykę i sposób zarządzania Rosją, powodując „nieład i chaos na Kremlu”. To właśnie przez coraz gorszy stan zdrowia Putina „struktura dowodzenia armii rosyjskiej nie funkcjonowała tak, jak powinna”.

Ciągle towarzyszy mu zespół lekarzy. Spotkania Rady Bezpieczeństwa, które podobno trwają całą godzinę, w rzeczywistości są podzielone na kilka sekcji. Wygląda na to, że jest coraz bardziej gorączkowo i niestabilnie na Kremlu – powiedział Steele na antenie radia LBC.

Czy to rak? Ostatnio Władimir Putin wielokrotnie widywany był w towarzystwie znanego onkologa. Wyciekły też rozmowy rosyjskiego oligarchy mocno związanego z Kremlem, który ujawnił w jak krytycznym stanie jest Putin.

Czytaj także