18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

horror

Totalna makabra. Noworodek zagryziony przez stado psów. W SZPITALU!

15.01.2020  21:31
Totalna makabra. Noworodek zagryziony przez stado psów. W SZPITALU!
Totalna makabra. Noworodek zagryziony przez stado psów. W SZPITALU! Fot: Shutterstock

Niewyobrażalna tragedia spotkała rodziców i noworodka. Dziecko zostało zagryzione przez psy. Do zdarzenia doszło w prywatnym szpitalu!

Szpital, stado psów i śmierć noworodka. W mieście Farruhabad w Indiach doszło do makabrycznego zdarzenia. Zaledwie 3 godziny po narodzinach, dziecko zostało zaatakowane przez zwierzęta. Obrażenia na jego ciałku były tak dotkliwe, że niedługo później maleństwo zmarło - podaje The Guardian.

Ciało noworodka zostanie poddane sekcji zwłok. Pracownicy szpitala mieli zostawić maleństwo w pomieszczeniu z otwartymi okrami. To przez nie zwierzęta dostały się do środka. Śledczy ustalili, że placówka medyczna działała bez odpowiedniej licencji.

Chcieli to ukryć

Tymczasem sprawa okazuje się jeszcze bardziej przerażająca. Tuż po zdarzeniu władze placówki miały podjąć próby tuszowania śmierci dziecka. Namawiali rodziców maleństwa do przyjęcia łapówki w zamian za milczenie. Wcześniej utrzymywali, że dziecko urodziło się martwe.

Czytaj także