18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

100 ciał, skażona dzielnica

Odkryli składowisko ofiar wirusa."Krew na ulicy" [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
30.04.2020  11:11
Koronawirus w Nowym Jorku - zapach zwłok czuli na całej ulicy
Koronawirus w Nowym Jorku - zapach zwłok czuli na całej ulicy Fot: NBC New York

Koronawirus w USA zbiera śmiertelne żniwo, a epidemia pochłonęła szczególnie dużo ofiar w Nowym Jorku. Tamtejsze służby przestały sobie radzić z ilością zwłok, a pewnego dnia mieszkańcy Brooklynu poczuli przerażający zapach. W ciężarówkach chłodniach dokonali odkrycia jak z horroru.

Stany Zjednoczone zostały brutalnie uderzone przez koronawirusa. Liczba ofiar była tak duża, że na jednej z wysp w Nowym Jorku kopano masowe groby. Tymczasem mieszkańcy ulicy Utica Avenue na Brooklynie poczuli przerażający zapach dostający się do okien. Dochodził z zaparkowanych nieopodal dwóch ciężarówek chłodni.

Ofiary koronawirusa na ulicy

Wezwano służby, które ustaliły, że w pojazdach należących do lokalnego zakładu pogrzebowego zepsuło się chłodzenie. Co gorsza, zostawiono z nich w sumie 100 ciał, także zmarłych na koronawirusa. John DePietro, który był świadkiem otwierania chłodni, ujawnił w rozmowie z "New York Post", że zwłoki były z workach, ułożone jedne na drugich. Niektórzy twierdzą, że pojazdy stały tam od miesiąca, a ze środka na ulicę wyciekała krew.

Właściciel domu pogrzebowego Andrew T. Cleckley Funeral Home oświadczył, że ciężarówki wynajęto, bo w zakładzie nie było już miejsca. Nie wie kiedy aparatura chłodząca przestała działać. Na razie na miejscu pracują służby i konieczne jest odkażenie całej ulicy.

Właściciele domów pogrzebowych mają obowiązek przechowywać ciała zmarłych do czasu pogrzebu lub kremacji. Muszą zapewnić odpowiednie warunki, by nie dochodziło do rozprzestrzeniania sie chorób - podaje nytimes.com.

Przepełnione szpitale w USA

Na trzymanie ciał w mobilnych chłodniach w ostatnich tygodniach decydują się nie tylko zakłady pogrzebowe. Również przepełnione szpitale przenoszą zmarłych do takich pojazdów, co ukazują liczne materiały wideo na YouTube.

Ciała zmarłych w zepsutych chłodniach - horror w USA [WIDEO]

Szpital w Nowym Jorku przenosi zmarłych do ciężarówek [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze