18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa moda na pranki?

Wysadzili bezdomnego w powietrze. Okrutny żart dla lajków

Wojciech Kozicki
09.11.2019  10:51
Straszny park w sieci - żarty się skończyły...
Straszny park w sieci - żarty się skończyły... Fot: YouTube

Youtuberzy i vlogerzy walczą o popularność i chcą nakręcić najlepsze i najśmieszniejsze pranki w internecie. W Wielkiej Brytanii dochodzi jednak do wyjątkowo brutalnych „żartów”. Młodzi ludzie wysadzili bezdomnego w powietrze i pokazali to w sieci.

Zrobili okrutny i brutalny prank, ale żarty się skończyły. Na Snapchat trafiło szokujące wideo – bezdomny mężczyzna na wózku inwalidzkim padł ofiarą grupy młodych ludzi. Zachęcali go, by trzymał w rękach podpalone fajerwerki. Grupa uciekła, a ładunek eksplodował niepełnosprawnemu w rękach.

Nie wierzę, że się wysadził – śmieją się histerycznie agresorzy.

Jak podaje metro.co.uk, wideo nakręcono w okolicach London Road (Liverpool). Internauci i policja poszukują sprawców tego „żartu”. Media nie podają jaki jest stan zdrowia poszkodowanego.

Okazuje się, że to nie pierwszy taki przypadek. W 2018 roku nastolatkowie w Wielkiej Brytanii wrzucili bezdomnemu petardy do kieszeni i został mocno poparzony.

Michelle Langan, która pracuje z bezdomnymi i zna poszkodowanego na wózku inwalidzkim, mówi o kolejnych przypadkach, gdy młodzi ludzie traktują bezdomnych jak przedmioty. Chcą poprzez znęcanie się nad nimi zdobyć popularność w mediach społecznościowych.

Przeczytaj więcej
Komentarze