18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror!

Opiekunka zostawiła 2-latkę w rozgrzanym aucie. Dziecko nie żyje

19.07.2021  15:47
Dziecko godzinami umierało w aucie
Dziecko godzinami umierało w aucie Fot: enjoy photo/Shutterstock

Nierozsądna opiekunka zadeklarowała, że zawiezie dziecko sąsiadów do przedszkola. Jak tłumaczy, przez roztargnienie zapomniała o tym i wróciła do swoich obowiązków. 2-latka zmarła po prawie siedmiu godzinach spędzonych w rozgrzanym aucie.

43-letnia mieszkanka Florydy dorabiała do pensji, podwożąc dzieci z sąsiedztwa do przedszkola lub szkoły. Jak informuje NBC, pewnego razu kobieta przez roztargnienie zapomniała o odwiezieniu 2-latki.

Zostawiła dziecko w rozpalonym aucie

Opiekunka wróciła do swoich obowiązków, zostawiając dziewczynkę w rozgrzanym aucie. Dziecko umierało przez kilka godzin, przypięte pasami do siedzenia.

Amerykanka najpierw zadzwoniła do matki, informując, że jej córka prawdopodobnie nie żyje. Chwilę później na miejsce dotarły służby ratunkowe, które potwierdziły przerażającą informację.

Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pomoże ustalić dokładną przyczynę śmierci. 43-latka przebywa obecnie w areszcie. Została oskarżona między innymi o nieumyślne spowodowanie śmierci. Co ciekawe, oskarżona rozwoziła dzieci za opłatą bez prawa jazdy.