18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciosy jak w MMA

Otworzyli galerię, kobiety się pobiły [WIDEO]

Wojciech Kozicki
09.05.2020  11:48
Sklepowa bitwa w USA - jakiego wirusa są to objawy?
Sklepowa bitwa w USA - jakiego wirusa są to objawy? Fot: Twitter/Everything Georgia

Kiedy otwarcie galerii handlowych w Polsce? Gdy Polacy ruszą na zakupy, zapewne rozegrają się zaciekłe bitwy w sklepach. W USA emocje wzięły górę, gdy otworzono galerię handlową w Atlancie i pięści poszły w ruch.

W Polsce, chociaż rośnie liczba chorych i zmarłych z powodu koronawirusa, trwa odmrażanie gospodarki. Rząd zapowiada nawet otwarcie restauracji i zakładów fryzjerskich. Tymczasem zniesione obostrzenia w USA wyzwoliły w ludziach zwierzęce instynkty.

Shopping MMA - walka kobiet

Na Twitterze pojawiło się szokujące nagranie wideo z mordobicia. Gdy otworzono centrum handlowe Cumberland Mall, shoppingowi drapieżcy ruszyli na łowy. Zaczęła się walka o łupy. Trzy kobiety rzuciły się sobie do gardeł, a rządzę krwi poczuł również damski bokser.

Do akcji wkroczył także ochroniarz, próbując rozdzielić uczestniczki bójki. Szamotały się już na ziemi, gdy ostrzegał, że użyje gazu pieprzowego. Do szamotaniny przyłączył się młody mężczyzna w bluzie, który wcześniej kopał jedną z pań. Któraś z agresorek prawdopodobnie była jego znajomą.

Czy w Polsce po otwarciu galerii również dojdzie do takich dantejskich scen? Słynne bitwy sklepowe w Polsce pozwalają sądzić, że BĘDZIE OSTRO!

Bójka w galerii handlowej [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej