18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Seria wybuchów

PILNE! Samolot wojskowy uderzył w blok mieszkalny!

17.10.2022  18:34
Samolot wojskowy uderzył w blok mieszkalny
Samolot wojskowy uderzył w blok mieszkalny Fot: twitter.com/BNOnews

W rosyjskim mieście Jejsk doszło do wypadku samolotu wojskowego. Maszyna Su-34 uderzyła w blok mieszkalny. Zdarzenie miało miejsce niedaleko granicy z Ukrainą.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, w mieście Jejsk w południowo-zachodniej Rosji, nieopodal granicy z Ukrainą, samolot wojskowy Su-34 uderzył w wielopiętrowy blok mieszkalny. W wyniku katastrofy maszyny duża część budynku została objęta ogniem. O zdarzenie początkowo informował niezależny rosyjski portal Meduza, dodając, że nie jest jeszcze znana liczba ofiar.

Naszpikowany amunicją

Według wstępnych doniesień bombowiec był "w pełni uzbrojony". Doszło do serii wybuchów, w wyniku których zostało uszkodzonych co najmniej 15 mieszkań - przekazała Meduza za lokalnymi mediami i kanałami w mediach społecznościowych.
Ponad 80-tysięczny Jejsk to port nad Morzem Azowskim, w rosyjskim Kraju Krasnodarskim. W mieście znajduje się jedno z około 40 lotnisk w Rosji, na Białorusi i okupowanym Krymie, z których armia Rosji przeprowadza ataki na Ukrainę.

Dalsze szczegóły wydarzenia nie są obecnie znane.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także