18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Desperacja

PILNE! USA: Putin uderzy w Polskę! Podano cel

03.10.2022  18:10
Senator USA: Putin uderzy w kraj NATO
Senator USA: Putin uderzy w kraj NATO Fot: photocosmos1/Shutterstock

Marco Rubio, senator USA oraz wiceszef komisji ds. wywiadu amerykańskiego Senatu, stwierdził, że Putin jest w coraz gorszej sytuacji. Dlatego może dokonać odwetu, uderzając w węzły logistyczne, które znajdują się na terytorium NATO, np. w Polsce.

Senator Marco Rubio powiedział w rozmowie ze stacją CNN, że nie może wyobrazić sobie sytuacji, w której Władimir Putin ostatecznie wygrywa wojnę. Bardziej prawdopodobne jest, że w obliczu porażki zacznie dokonywać coraz bardziej szalonych ruchów. Od wielu dni mówi się o możliwym ataku nuklearnym Rosji, planie wojny USA, a ostatnio wysłany z bazy został podwodny okręt atomowy, zdolny do stworzenia „radioaktywnego tsunami”. To wszystko jest skutkiem ostatnich sukcesów armii ukraińskiej - na północy i na południu.

Putin uderzy w Polskę

Marco Rubio, który jest wiceszefem ds. wywiadu amerykańskiego Senatu, stwierdził również, że możliwe jest strategiczne uderzenie Rosji w terytorium NATO – w któryś z węzłów logistycznych. Putin widzi, że jedną z przyczyn jego porażki, poza fatalnym stanem własnej armii, jest potężne wyposażenie, które otrzymała armia ukraińska i które wciąż płynie na front szerokim strumieniem. Ten strumień przebiega przede wszystkim przez Polskę.

Myślę, że jest całkiem możliwe, że może skończyć się uderzeniem w niektóre z tych miejsc dystrybucji, przez które te dostawy przechodzą, w tym wewnątrz Polski

– powiedział Marco Rubio.

logo Tu się dzieje